Mother's Day !

Z okazji Święta Mam, kilka rzeczy, których mnie moja Mama nauczyła.1. Odwagi Masz szesnaście lat i dowiadujesz się, że jesteś w ciąży - co robisz?
Dzięki Niej jestem na tym Świecie i robię to co kocham - rysuje, jem i gotuje. 
Moja Mama jest najodważniejszą osobą jaką poznałam, wiele rzeczy miało miejsce w Naszym wspólnym życiu i nie były one łatwe miłe i przyjemne. Ale Ona była zawsze naszą siłą a my jej.

2. Prostoty


Moja Mama nigdy się nie robiła z siebie czupiradła. Z przerażeniem patrzyłam zawsze na niektóre Mamy będąc w przedszkolu, biegające w szpilkach i garsonkach, z trwałą jak kosmiczny kask i perłowymi ustami. Mnie witała uśmiechnięta Mama, z koszem wiklinowym pełnym zakupów - najczęściej jabłek we wszystkich ilościach. Moja Mama nosiła długie proste spódnice i piękne buty, na zmianę z getrami i męskimi koszulami. Kiedy jej twarz była pełna piegów, wiedziałam że już zaraz będą wakacje.

3. Zabawy


Moja Mama została w przedszkolu Panią Zimą. I była najlepszą Panią Zimą na całym świecie. No i moja siostra Aleksandra miała wymówkę żeby wcześniej wrócić z przedszkola do domu - w końcu nic tak nie działa na Mamę jak płacz dziecka.4. Podróży zaczynającej się od pierwszego odważnego kroku.Moja Mama nauczyła mnie kochać góry. 
Tak po prostu. Nauczyła mnie cierpliwości i pokory. Bo nie każdy szczyt da się pokonać od razu.
Ale najważniejsze jest zrobić pierwszy krok.
Dzięki niej uwierzyłam w siebie i rzuciłam pracę w której zmarnowałam dwa lata, dzięki niej odważyłam się walczyć o swoje.
Dzięki niej nauczyłam się dbać o siebie.

5. Miłości


Dziękuję Mamo. 


Share this:

CONVERSATION

3 komentarze:

  1. Dziękuje córeczko <3, że pojawiłaś się w moim życiu <3 <3

    OdpowiedzUsuń
  2. Zgadzam się w 100% taka jest monika☺pozdrawiam całą rodzinę Ela Myszkowska

    OdpowiedzUsuń